החופש הגדול החל וההורים שוברים את הראש כיצד ניתן להעסיק או לבדר את הילדים בתקופת הקורונה, בה הבריכות, הקייטנות ורוב מוסדות האומנות והתרבות סגורים או פועלים במגבלות.

אחד ממקומות הבילוי העממיים שנותרו פתוחים הוא פארק גני יהושע בתל אביב.

על מנת לא להחשף יותר מדי למוקדי התקהלות, מצד אחד, אבל לבלות עם הילדים בחוץ ולתת להם תחושה של חופש גדול, מצד שני, הגענו איתם אל הפארק, בו נפתחה לאחרונה אטרקציה רב חושית מפתיעה, הפועלת בתקן התו הסגול.

מדובר על CINEMAX 360, המספקת חוויה משעשעת ומרגשת במיוחד למבוגרים, צעירים וילדים, ראשונה מסוגה בישראל, בזכות שילוב של מספר טכנולוגיות פורצות דרך בתחום ההקרנה, השמע ובמיוחד התשתית האקטיבית. הסנכרון בין כל אלה מאפשר חוויה מקורית, המאתגרת את החושים ואת תפיסת המרחב.

הCINEMAX 360 פועל בצמוד לכדור הפורח TLV BALLOON וניתן לרכוש כרטיס כניסה משולב לשתי האטרקציות במחיר מוזל.

הסינמה נמצאת במבנה ייעודי בעל כיפה גדולה ואיכויות אקוסטיות, ומוצגים בו סרטים שונים ומגוונים, שאורכם בין 8 ל-12 דקות,  באמצעות ארבעה מקרנים מתקדמים על גבי מסך עצום של 360 מעלות, המכסה את כיפת המבנה מבפנים ונמתח מקצה אל קצה, כך שהצופים מרגישים, שהם נמצאים ממש בתוך העלילה, שרובה ככולה מוצגת, מזווית הראייה שלנו, כמשתתפים אקטיביים במאורעות.

אל הממד הוויזואלי נוספת מערכת שמע עוצמתית, שמקיפה את הצופים באותות קוליים, הפועמים בתוך הסביבה האקוסטית, שמייצרת הכיפה. להשלמת החוויה, הישיבה היא על מושבים מוטים לאחור ואקטיביים, שזזים ומחוללים זרמי אוויר ומים בהתאם לעלילות הסרטים.

צפינו בסרט היה "חומת סין" – מסע מטורף ומהיר בריקשה המונעת בטילים על גבי החומה הסינית – חוויה, שממש מדמה נסיעה ברכבת הרים, כולל כל העליות והירידות הנדרשות….

ב- CINEMAX 360 מגוון סרטים חווייתיים נוספים בקצבים שונים.

אחרי ההקרנה טיילנו עם הילדים ברחבי פארק והעברנו ערב קיצי משפחתי נעים.

שעות פתיחה: ראשון-חמישי: 12:00-20:00, שישי: 10:00-15:00, שבת: 9:00-20:00

בקולנוע 16 מקומות ישיבה והכניסה לפי התור על בסיס מקום פנוי בהתאם להנחיות משרד הבריאות בתקופת הקורונה.

עלות: 35 ₪ לכרטיס, החל מגיל 4. לא ניתן להיכנס עם ילדים צעירים יותר למתחם.

ניתן לרכוש כרטיס משולב לקולנוע ולכדור הפורח הסמוך, במחיר 79 ₪ לילד ו- 99 ₪ למבוגר (במקום 90 ₪ לילד ו- 115 ₪ למבוגר), ובתיאום מראש להזמין הקרנת סרט ספציפי לקבוצה.

בהמשך יתפרסם לוח מופעים באתר. לפרטים נוספים: 5589722-03.

להגעה: חניה בחניון גני יהושוע, בחלק הכי מערבי של החניון, ואז צעידה ברגל לתוך הפארק פנימה לכיוון הכדור הפורח – אי אפשר לפספס אותו. 360 CINEMAX  צמוד אליו.